Klimatizační jednotky

Klimatizační jednotky Viessmann Vitoclima splní každý požadavek na efektivní a úsporné chlazení každé místnosti. Vyspělá a osvědčená technika a modulární konstrukce klimatizačních zařízení pro každý požadavek:

Klimatizační zařízení Vitoclima 200-S zajišťují větší komfort a zdravější klima v místnosti. I v případě, že je v létě velké horko.

Vysoká účinnost za každého počasí
Společnost Viessmann uvádí výrobní řadu splitových klimatizačních jednotek Vitoclima 200-S, splňující ekologická kritéria EU. Ty se zaměřují na minimalizaci spotřeby elektrické energie. Nové klimatizační jednotky zohledňují klimatické podmínky jinak než dosud, kdy se zohledňovala pouze venkovní teplota.

Inverterová technologie
Výrobní řada Vitoclima 200-S uvádí inverterovou technologii, která využivá modulaci výkonu kompresoru podle převládajících požadavků. Klimatizační jednotka takto neustále pracuje podle Vašich požadavků. Vitoclima 200-S pracuje efektivněji při dílčí zátěži. Vysoké výkonové číslo SCOP / SEER (S = sezónní hodnota) snižuje provozní náklady.
Komfortní noční režim
Noční režim (Sleep mode) zajišťuje pohodlný spánek uživatele. V režimu chlazení (Cool) či vysoušení (Dry) se noční režim spouští po jedné hodině a nastavená teplota se zvyší o 1 °C, o dvě hodiny později se teplotní nastavení zvýší o 2 °C a pak pracuje při této nastavené teplotě.
V režimu vytápěni (Heat) se noční režim spustí po jedné hodině a nastavená teplota se sníží o 1 °C, o dvě hodiny později se teplotní nastavení sníží o 2 °C a pak pracuje při této nastavené teplotě.

Jednoduchá údržba
Jednotka Vitoclima 200-S je omyvatelná. Snímatelný filtr vzduchu a kryt umožňují snadnou údržbu.

Pohodlná klimatizace
Vyrobní řada Vitoclima 200-S je vybavena specialním snímačem teploty na dálkovém ovládání, který reaguje na vnitřní teplotu a na jejím základě zajišťuje příjemně klimatizované prostředí.

Funkce automatického čištění
I po vypnutí jednotky fouká radialní ventilator neustále dovnitř vnitřní jednotky vzduch, aby zůstala stále suchá a čistá.

 

Dozvědět se více o Vitoclima 200-S/HE